تبلیغات شما اینجا شرکت دیجیتال مارکتینگ پنل پیامکی - پنل اس ام اس - مدیانا اس ام اس طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
شناخت با الگوریتم های گوگل

صاحبان وب سایت که دوست دارا هستند وب سایتشان در صف اولیه موتورهای کاوش قرار بگیرد همیشه به‌دنبال رویه هایی برای این می باشند که عملی را انجام دهند وب سایتشان به لحاظ فنی قابل ادراک برای موتورهای جستجو باشد و با منطق های گوگل دریک سمت باشد . اما این کار کاملا فنی و تخصصی است . موتورهای کاوش گر برای شناخت و سکو بندی تارنما ها الگوریتم های متنوعی دارند که تمامی صاحبان تارنما که میخواهند در مقدار گیری های این الگوریتم ها سهمی داشته باشند و شناخته شوند . یادآور این میشوم افرادی که در زمینه سئو فعالیت دارا هستند بایستی با این الگوریتم ها آشنایی بدون نقص داشته باشند .
در‌این نوشته ی علمی میخواهیم شما‌را با الگوریتم های گوگل آشنا کنیم و تنی چند از آنها را برای شما توضیح دهیم .
توصیف الگوریتم چه چیزی است


در یک تعریف عمومی به مجموعه ای از دستور العمل ها و فرمول هایی که با گویش رسا و ظریف به ملازم جزئیات حتمی و به صورت گام به گام به مدل اجرا شده باشند که انگیزه خاصی را دنبال کنند و استارت و نقطه نهایی آن‌ها نیز معین باشد , الگوریتم گفته می گردد .الگوریتم های گوگل
الگوریتم گوگل چه می باشد


الگوریتم های گوگل برای بهینه سازی و سئو در گوگل مسئله به کار گیری قرار می گیرد فرایندی که موتور های گوگل بر طبق آن تجزیه و بررسی سایت ها را انجام عرضه می کنند . الگوریتم های گوگل شامل معادلات مختلف و مختلف و تابع است که برای کاربر نمایش داده شود . خزنده موتور های جستجو همگی داده ها و داده ها را گرد آوری کرده و ذخیره و حفظ می‌نماید . بک لینک در واقعیت اگوریتم ها به صورت ریاضی هستند که محتویات و اطلاعات به وسیله آنان طبقه بندی میشود تاوقتی‌که بدین اطلاعات کاربر احتیاج داشته باشد .


الگوریتم های گوگل کدام ها می باشندالگوریتم های گوگل به دو جور تقسیم می‌شوند , الگوریتم های دارای اهمیت که در واقع جز هسته اصلی گوگل هستند و مبتنی بر پارامترهای متفاوت سایت های اینترنتی را رتبه بندی می نمایند و الگوریتم هایی که به طور جانبی برای شناسایی تارنما های اسپم و یا این که بهبود نتایج جستجو و باصرفه سازی پرس و جوهای کاربران استفاده می‌شوند , بعضی از الگوریتم های مدل دوم عبارتند از :

الگوریتم گوگل پنگوئن
الگوریتم گوگل پاندا
الگوریتم مرغ مگس خوار
الگوریتم کبوتر
الگوریتم PayDay Loan
الگوریتم Page Layout
الگوریتم Page Authority
الگوریتم کافئین
الگوریتم گورخر
الگوریتم mobilegeddon

هر کدام از این الگوریتم ها دستورالعملی را به اجرا در میآورند و نکاتی برایشان دارای اهمیت است , در تحت به توضیح هر مورد ازالگوریتم های بالا می پردازیم :
الگوریتم گوگل پنگوئن

زمانی پیوند های اسپمر همه وب را گرفته بود و جعل در اعتبار ینک ها کاربران را به شدن آزار میداد الگوریتم پنگوئن وظیفه شناسایی لینکهای اسپم و سایت هایی را که برای بهبود رنکینگ خود بک‌لینک خریداری میکنند به عهده داراست . به طوری که کاربران با سرچ کردن به مقصد واقعی خود نمی رسیدند و مثلا با سرچ تیتر مورد نظر وارد جایی میشدند که به هیچ عنوان ارتباطی نداشت و از هدف به دور میشدند . همانطور که می‌دانیم گوگل برای سایتی که تعداد لینک و پیوند ورودی به آن از سایت‌های دیگر عمده باشد امتیاز بالاتری قائل شده و آن را در رتبه‌های بالاتر کاوش قرار می دهد . این فعالیت سبب ساز شده تا اشخاصی سود جو به طور فله‌ای اقدام به قرار دادن لینک وب‌سایتهای دیگر کرده و بابت آن پول دریافت کنند .
الگوریتم گوگل پاندا

حتما بارها و بارها این را شنیده اید که در وب مطالب به راحتی اسکن میشود و در سایتی دیگر قرار می‌گیرد . عالی این کار مراحل سئو را دچار اختلال می‌کرد و تارنما های کیفیت عالی و گونه اول واقعا در بین انبوهی از سایت ها ناپدید میشدند و رده خاصی نداشتند . تا اینکه الگوریتم پاندا به یاری آن‌ها شتافت . به‌این فیس که خزنده های این الگوریتم مدام پیرو مطالب و محتوای نوع نخستین است و دیگر تارنما ها را که مطالب را کپی میکنند را شناسایی و از لیست کاوش حذف می نماید .

درباره با الگوریتم گوگل پاندا می‌توانید مقاله 10 نکته برای تصاحب کردن درجه خوب تر در گوگل بوسیله گوگل پاندا را نیز بخوانید .
الگوریتم مرغ مگس خوار

این الگوریتم اضافه به تجزیه و آنالیز لغت ها جستجو شده توسط یوزرها می‌پردازد . تا گوگل با این کار بتواند نتایج بهتری را به یوزرها سناریو داده و نتایج خود را بهبود بخشد . در واقع این الگوریتم تاثیر مستقیمی در نتایج رتبه بندی ندارد و تنها عباراتی را که کاربر کاوش کرده ارزیابی می نماید و بر اساس خواسته های استفاده کننده تلاش میکند بهترین فیض را سناریو دهد . داده ها بیشتر در:: برچسب ها : سئو , خرید بک لینک ,
ن : Bagge Hawley
ت : شنبه 30 ارديبهشت 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)